Торчі завдання

Знайдіть матерал та оформіть реферат чи доповідь для вирішення таких задач:

Задача 1 Зчеплення
Описати призначення зчеплення і дати класифікацію. Накреслити схему зчеплення відповідно до варіанта у завданні. Дати йому характеристику за класифікаційними ознаками. Скласти опис складу та роботи зчеплення та його привода. Регулювання вільного ходу педалі зчеплення.

Задача 2 Коробка передач
Описати призначення коробки передач і дати ії класифікацію. Накреслити кінематичну схему коробки передач автомобіля відповідно до варіанта у завданні. Надати характеристику коробки за класифікаційними ознаками. Скласти опис складу та роботи коробки передач.

Задача 9 Головна передача та диференціал
Сформулювати призначення і дати класифікацію головних передач і диференціалів. Накреслити кінематичну схему головної передачі та диференціала, зазначеної у варіанті завдання моделі автомобіля. Дати характеристику, ураховуючи класифікаційні ознаки. Скласти опис складу, роботи і регулювання головної передачі та диференціала. Регулювання головної передачі та диференціала автомобіля.

Задача 10 Підвіска
Сформулювати призначення та охарактеризувати типи підвісок. Дати порівняльну оцінку. Для вказанної у завданні моделі автомобіля скласти схему підвіски, описати склад і роботу.

Задача 11 Кермове керування
Сформулювати призначення кермового керування. Охарактеризувати особливості компонувальної схеми кермового керування автомобіля відповідно до варіанта та дати порівняльну оцінку з другими схемами. Для вибраного за варіантом завдання автомобіля скласти схему кермового керування, описати його склад і роботу.

Задача 12 Гальмівні системи
Сформулювати призначення та охарактеризувати основні типи гальмівних систем. Провести порівняльний аналіз гальмівної системи автомобіля, вибраного за варіантом завдання, зі схемами, застосованими на інших автомобілях. Описати склад і роботу гальмівної системи автомобіля. Регулювання стоянкової та робочої гальмівних систем.

4 ВИМОГИ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ РОБОТИ 
Оформлювати кожну роботу необхідно відповідно до правил оформлення робіт.
Роботу потрібно подавати в зброшурованому вигляді. При цьому перша сторінка обкладинки має бути титульною. Скріпок, скобок та інших деталей, використаних для брошурування, не має бути видно на титульній сторінці. 
Текст має бути чітким, стислим і зрозумілим. Звіти можуть бути як рукописними, так і друкованними.
Під час виконання контрольної та лабораторних робіт рукописним способом почерк повинен бути чітким, розбірливим, при цьому слід користуватися чорнилом (пастою) чорного, фіолетового або синього кольорів.
У межах однієї роботи колір чорнила (пасти) має бути одним і тим самим. Відстань між основами рядків тексту, написаного від руки, має бути не менше ніж 10 мм. Розмір абзацного відступу – 15 мм.
Схеми та ескізи повинно бути згруповано у міру появи посилання на них у тексті. Текст і графіки повинно бути виконано охайно та розбірливо, без скорочення слів. Можна застосувати скорочення, установлені ГОСТ 2.316-68.
Усі рисунки повинні мати наскрізну нумерацію та виноски позицій складових елементів (деталей, вузлів, агрегатів і т. д.). У тексті повинні бути посилання на ці позиції, а також на використовані літературні джерела, список яких необхідно надати у кінці виконаної контрольної роботи.
За наявності у відповіді креслення /або схем/ і відповідного текстового пояснення на ньому слід указати номери позицій, а в тексті зробити посилання на ту чи іншу позицію креслення. Зовсім неприпустимо посилатися на номери позицій, які не позначено на кресленні, або позначити одну й ту саму деталь у тексті й на кресленні різними цифрами /буквами/. Посилання на номери позицій у тексті без зазначення на рисунку також неприпустимі.
Номери позицій указують на поличках ліній виносок, проведених від зображення складових частин схеми. Номери позицій розташовують паралельно або перпендикулярно до підрисункового напису поза контуром зображення і групують у колонку або в рядок /якшо можна на одній лінії/.
На обкладинці необхідно вказати номер контрольної роботи, найменування дисципліни, прізвище, ім’я, по батькові, групу, шифр залікової книжки і домашню адресу.
Контрольні роботи оформлюють на аркушах білого паперу розміром А4/210х297 мм/, темною пастою. Рисунки та таблиці виконують на білому паперу такими ж самими чорнилами, якими написано текст. Над рисунком розміщують його назву, знизу – порядковий номер.
Таблиці й рисунки в тексті розміщують відразу після посилання на них, у крайньому разі – на наступній сторінці.
Джерела в списку літератури повинні бути складені за абеткою, за прізвищами авторів. Кожному джерелу присвоюють порядковий номер, який є його позначенням під час написання в тексті. Після номера джерела ставлять крапку, а далі йде бібліографічний опис цього джерела згідно з ГОСТ 7.1-76.
Як виняток, якщо виникають труднощі з літературою під час виконання контрольного завдання, викладач має право замінити базову модель вказаного в завданні автомобіля його модифікацією.

1 комментарий: